De ce nu imi vine menstruatia ? Heelp?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1505218457 cu 6 ani in urma.

In iulie mi.a venit pe 19.08.2017 a durat 3 zile. In August nu mi.a venit mi.a intarziat foarte mult. Nici in prezent nu mi.a venit ? De ce ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094

MembruMobileApp1505218457

acum 6 ani

Multumesc frumos , dar pot sa fiu si racita pe jos ? Reamintesc ca de 3 luni jumate nu am mai avut contact sexual. Ceea ce pana acum mi se reglase dar dupa 3 luni jumate ..mi.a venit o luna iar dupa deloc.