De ce menstruația a durat mai puțin ca de obieci?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11559573135 cu 4 ani in urma.

Bună ziua! Menstruația mea durează mereu 7 zile, insa luna acesta a durat undeva la 3 zile și a curs destul de puțin. Țin sa precizez ca am încercat sa ma culc pentru prima data cu prietenul meu, dar m-a durut foarte tare și nu am mai continuat. Am folosit prezervativ. Poate fi de la asta? Poate fi vreo dereglare? Va rog mult sa ma ajutați! Mulțumesc!

Raspunsuri (2)

Utilizator11559573135

acum 4 ani

A curs** destul de puțin

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504