De ce imi intazie menstruatia?

Ciclul menstrual

Postata de Madalina27Elena cu 10 ani in urma.

Luna trecuta mi-a venit pe 23..iar luna asta normal trebuia sa-mi vina pe 21...suntem in 24 si inca nu mi-a venit.Nu am semne de sarcina.Ce poate fi ?

Raspunsuri (1)

monicuta68

acum 10 ani

mai asteapta cateva zile poate ai o dereglare hormonala nu te panica inca eu de exemplu am un ciclu regulat dar de luna trecuta nu stiu ce se intampla ca in 15 noiembrie a fost ultimul cm doar de 2 zile si pana acum nu mi-a mai venit deci am 42 de zile intarziate, eu da pot sa spun ca sunt panicata dar nu stiu ce sa cred testele pe care le-am facut au iesit negative