de ce imi intarzie asa mult?

Ciclul menstrual

Postata de parasinus cu 12 ani in urma.

buna! am facut sex cu prietenul meu fara prezervativ, dar nu si-a dat drumul in mine. desi am facut 2 teste de sarcina care au iesit negative, sunt foarte speriata pentru ca mi-a intarziat cu aproximativ 10 zile. eu nu aveam ciclu regulat, dar mai mult de 4-5 zile nu imi intarzia. ce se intampla? va rog raspundeti-mi, dar nu ma trimiteti la medic, pentru ca stau intr-un oras foarte mic si s-ar afla foarte repede...

Raspunsuri (5)

superparanoia

acum 12 ani

Poate si din cauza stresului iti intarzaie menstruatia.depinde si cat de curand ai facut testele de sarcina

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

testele de sarcina din urina se pozitiveaza la 7-10 zile de la posibilul contact sexual fecundant. ar fi util sa apelati la un cabinet de planning familial pentru recomandarea metodelor contraceptive potrivite dvs .

papusik

acum 12 ani

si mie mi se intampla aceasi chestie.... ce se intampla eu nu am facut testul de sarcina inca dar mia intarziat 8 zile:((

parasinus

acum 12 ani

hmmm... eu am fost pana la urma la medic si aveam un chist... fa si tu testul,ca e destul de sigur :)

corina

acum 9 ani

buna am si eu o antrebare pt dvs

BUNA AM SI EU O ANTREBARE PT DVS PE DATA DE 8 MARTIE AM FACUT DRAGOSTE CU PRIETENUL MEU DAR NU A EJACULAT AN MINE PE DATA DE 19 TREBUIA SA AMI VINA CICLUDAR MIA ANTARZIAT AZI MIAM FACUT DOUA TESTE DE SARCINA SI A IESIT NEGATIVE
E POSIBIL SA FI RAMAS ANSARCINATA