dc intarzie menstruatia?

Ciclul menstrual

Postata de allexa cu 13 ani in urma.

de 3 luni incoace imi intarzie menstruatia.in luna sept mi-a intarziat 4 zile,in oct o sapt si cva(eram la sf lunii si in loc d 24 mi-a venit pe 1noiembrie),iar acum e 9 decembrie si ink nu mi-a venit.am fost la ginecolog si am facut un control de rutina(papanicolau si secretie vaginala)si mi-au iesit bune rezultatele.dar inainte sa-mi dea rezultatul mi-a prescris polygynax ovule si flucovim deoarece aveam niste scurgeri.test d sarcina am facut dar a iesit negativ.c ar putea fi?(tin sa precizez k am mai patit acum 1 an si mi-a intarziat 3 sapt,dar apoi a urmat ciclu regulat pana acum).multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Pt ca ai o dereglare hormonala sau un chist. Mergi la ENDOCRINOLOG, nu la ginecolog!