Daca îmi curge sânge și burta nu ma doare posibil sa raman?

Ciclul menstrual

Postata de Elena cu 2 luni in urma.

Nu am nicio problema de sănătate

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Este posibil sa ramaneti insarcinata chiar daca aveti sangerari si nu aveti dureri de burta. Acestea ar putea fi sangerarile de implantare, care apar atunci cand ovulul fecundat se implanteaza in peretele uterin. Totusi, ar trebui sa mergeti la medic pentru a confirma sarcina si pentru a va asigura ca nu este vorba de o alta problema de sanatate.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/nu-ratati-aceste-semne-timpurii-ale-sarcinii_19715
sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886

Elena

acum 2 luni

Mulțumesc