cum pot provoca menstruatia?

Ciclul menstrual

Postata de andreea iulia cu 11 ani in urma.

buna am luat 2 ani anticonceptionale iar acum le am intrerupt si nu imi vine menstra.e normal?am 3 zile intarziere ms

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Intreruperea anticonceptionalelor poate da o intarziere a menstruatiei insa, daca trec mai mult de 7 zile de intarziere a menstruatiei, este recomandat un consut ginecologic.

lecsi alexandra

acum 11 ani

fa o cura mai lunga cu Femicur si sigur iti vei rezolva problema.
pastilele sunt obtinute din plante, deci nu ai probleme cu efectele secundare si nu tb sa iei decat 1 pe zi. in plus vei scapa si de neplacutele simptome premenstruale si dureri :)

deea

acum 11 ani

in lina marti nu mia venit menstruatia de regula trebuia sa imi vina pe 9 am facut teste de sarcina si nu sunt am dureri groaznice de uter si vagin imi curge doar o picatura ce sa fac ca sa imi vina