Contact Policlinica Regie

Ciclul menstrual

Postata de cipry_blue cu 13 ani in urma.

Buna ziua! As vrea daca ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon al Policlinicii Regie deoarece am niste tulburari de ciclu menstrual iar medicul de familie mi-a dat trimitere la aceasta policlinica la dr. Tanase Mariana dar nu gasesc niciunde un numar de telefon.

Raspunsuri (11)

Sheila

acum 13 ani

Incearca la acest numar, dar nu stiu cat de actual este: 637.44.58

gg

acum 13 ani

Apelează cu încredere la Sfântul GOAGĂL !!! De-l întrebi, spune tot !

Iuli

acum 13 ani

Sper ca este endocrinolog si nu ginecolog.

cipry_blue

acum 13 ani

este ginecolog, normal

gg

acum 13 ani

EJDEŞtept !!!

zuzu

acum 13 ani

ambele numere pe care le afiseaza google sunt deconectate :)) wellcome to romania! have a pleasant stay.If you have any need please pray to God, it''s the only way you can get help!

gina

acum 13 ani

nr. contact Policrinica Regie este 0213162376

Contact Policlinica Regie

acum 12 ani

Mihai

acum 8 ani

Nu mergeti la Policlinica Regie, sunt conditii groaznice!!! Plus ca astepti mult cu toata plebea, din care majoritatea sunt p***a!

dana

acum 8 ani

Medic Primar Obstretica Ginecologie TANASE MARIANA

dana

acum 8 ani

Medic Primar Obstretica Ginecologie TANASE MARIANA

si nu e chiar asa jegosenie cum cred unii de pe aici.....s a renovat si dna doctor este foarte de treaba...nu te trateaza de sus!