clinica privata pentru nasteri?

Ciclul menstrual

Postata de cu 15 ani in urma.

Buna Daniko,

Cu siguranta B nu are un comportament normal dpdv psihologic.
Ac***a in vedere ca acest comportament este afisat doar in preajma lui A (si nu si a celorlalti colegi), se poate concluziona ca acesta are o slabiciune pentru respectivul coleg.

Un alt indiciu interesant, este inclinatia sexuala a lui A;
Intrebarea 1: B stie ca A este bisexual?
Daca da, atunci iata si motivul pentru care exista aceste gesturi afectuase.

Intrebarea nr 2: A manifesta interes fata de B? II raspunde pozitiv la gesturile indraznete? Il incurajeaza pe acesta?

Intrebarea nr 3: B este implicat intr-o relatie? (prietenie/logodna/casatorie)?
Este posibil ca B sa aiba dubii in ceea ce priveste orientarea sa sexuala si de aici si comportamentul deviant!

Concluzie finala: B este gay, la fel ca si Domnul mecanic din cazul 2.

Alte situatii posibile:
- B stie ca A e bisexual si se amuza pe seama acestuia;
- B n-are incarcare si abuzeaza de prietenia cu A;
- B e nebun.

In ceea ce priveste cazul 2, "bunul prieten" ar trebui fie sa-si schimbe mecanicul, fie sa-si ia una care nu se strica niciodata!

Mai glumim si noi :)

Raspunsuri (2)

B.3

acum 15 ani

:))omnia nici Sherlok Holmes nu solutiona mai bine cazul:))

iuliana282

acum 14 ani

As dori o informatie legata de unde as putea gasi o clinica privata pentru nastere la care sa se poata sa se asiste la nastere adica sa fie cu mine cineva si in acelasi timp ceva aproape de GALATI ! va multumesc