Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210428304 cu 6 ani in urma.

Salut! Menstruatia trebuia sa imi vina pe data de 7. Pana acum nu am avut simptome ca mi ar veni. Mentionez ca sexul il practicam fara prezervativ, mereu ejaculeaza in afara, intre acte se spala si urineaza-asta daca se intampla si a doua oara- si folosesc o aplicatie care ma anunta cand sunt in perioada fertila, la ovulatie, cand trebuie sa mi vina...Desi pana acum nu am patit nimic, incep sa mi fac griji ca as putea fi insarcinata, desi nici in cazul asta nu am simptome. Ce sanse ar fi sa fiu?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: adresa_web_filtrata /Ciclul-menstrual/14-motive-pentru-care-iti-intarzie-menstruatia_16108