Ciclul menstrual

Postata de ahgfb jhbjkvbkj cu 10 ani in urma.

Buna seara! Prietena mea este foarte speriata...nu ne-am protejat insa nu am lasat in ea...totusi luna aceasta trebuia sa fie pe 9-10 ian cam asa( mentionez ca nu ii vine regulat) iar astazi suntem in 28 ian si nimic...si-a facut test dar a iesit negativ ce poate sa fie? Va rog din suflet sa imi raspundeti cat mai repede.

Raspunsuri (2)

victoras

acum 10 ani

Repetati testul.Totusi nu asteptati mult prea mult...Nu e un capat de lume un avort dar...nu e mai buna preventia???

ahgfb jhbjkvbkj

acum 10 ani

Noi de 3 ani de zile folosim aceasta metoda si nimik...na dar nu stiu ce poate fii...