ciclul menstrual

Ciclul menstrual

Postata de elenamirela1980 cu 12 ani in urma.

buna am un ciclu neregulat si am avut in doua luni luna iunie respectiv luna decembrie mia venit ciclu de 2 ori in aceiasi luna .care este cauza ?

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa mergeti la un consult ginecologic si sa faceti si o ecografie a ovarelor. Ovarele polichistice au astfel de manifestari, dar pana nu faceti investigatiile nu veti putea stii precis.