ciclul menstrual

Ciclul menstrual

Postata de ana maria186 cu 15 ani in urma.

de la intreruperea anticonceptionalelor (febroarie ) mi-a venit ciclul cu o intarziere de19 zile pe 14 aprilie si acum cu o intarziere de 29-30 zile mi-a venit ceva foarte putin _cateva picaturi maronii nu stiu ce se intampla de am atatea neregularitati de cand am intrerupt anticonceptionalele

Raspunsuri (2)

georgian9103758

acum 15 ani

Eu am intrupt pilulele si mi-a mai venit dupa 80 de zile. Nu ramasesem insarcinata ci am descoperit ca am ovare polichistice. Poate e doar o raceala...eu zic sa te duci la doctor.

corina dan

acum 8 ani

Incercati sa mergeti si la endocrinologie,dar sa faceti ecografie,analizele pot iesi bune dar dk e vb de un nodul mic nu se vede la analize