ciclul menstrual

Ciclul menstrual

Postata de primavara cu 14 ani in urma.

buna,am si eu o problema,sper ca ma puteti ajuta cu opiniile voastre.luna septembrie am avut ciclul menstrual pe 18 mi-a venit pe 25 dar numai 2 zile.de obicei aveam ciclul regulat 28-30 zile.deci mi-a intarziat 11 zile.am facut 5 teste de sarcina dar toate negative.simt o durere in burta sub ombilic.ce credeti ca poate fi.va multumesc.

Raspunsuri (2)

Maria C

acum 14 ani

Mai poti face un test de sarcina peste o saptamana sau poti merge la un control ginecologic sa vezi despre ce este vorba. Numai bine!!!!!!

primavara

acum 14 ani

iti multumesc de sfat dar am facut pana acum 5 teste toate negative.saptamana viitoare am programare la medic.salutari.