ciclu

Ciclul menstrual

Postata de dayanara cu 12 ani in urma.

buna,am si eu o intrebare mi-a venit ciclul mai repede cu 7 zile si mi-a venit foarte putin culoare roz 2 zile,a treia zii culoarea maro.tot timpul am avut ciclu normal de 6-7zile.acum 3 zile a tinut si nu mi-a venit sange.as vrea sa stiu din ce cauza?se poate sa fiu gravida?am facut un test,dar mi-a iesit negativ.dar nu a trecut numai o saptamana de cand am avut contact sexual.sa mai fac un test peste cateva zile?

Raspunsuri (2)

darya22

acum 12 ani

Buna dayanara ,cate zile ai de la ovulatie.. si oricum testul de sarcina normal k ti''a iesit negativ pt k e prea repede, trb sa astepti macar 14 zile de la ovulatie sau 21 de la contactul sexual !!! Sangerarrea e posibil sa fie de la implantare pt k implantarea are loc la 7-12 zile de la contact, asta depinde oricum de organismul fiecarei femei , poti face un alt test peste inka o saptamana :) toate cele bune iti ddoresc

Mihaela21

acum 10 ani

Buna,am si eu o problema.Cum pot afta daca sunt insarcinata sau nu!?Luna trecuta si luna asta mi-a venit ciclul mai putin decat deobicei(a curs mai putin) si ma tem sa nu cumva sa fiu insarcinata.Exista posibilitatea sa fii insarcinata fara sa ai vreun simptom si sa ai si ciclu!?Astept raspuns.