Ciclu...

Ciclul menstrual

Postata de Loryam cu 13 ani in urma.

De doua luni de zile am avut tulburari menstruale, si am mers la medic mi-a prescris duphaston, dupa cateva zile mi-a venit cm, eu am crezut ca sunt insarcinata ptr ca testele de ciclu asa aratau, acum am aceiasi problema, nu mi-a veni ciclu si testul de sarcina e pozitiv, ce poate fi acest lucru?

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 13 ani

Mergi si fa-ti un control sau un test de sange si vei afla sigur daca esti sau nu insarcinata. Nu prezinti nici un fel de simptome?

ticaradiana

acum 9 ani

bunasera azi mo venit cicliu da forte putin ce anseamna asta