Ciclu.Sarcina

Ciclul menstrual

Postata de cristinaaa259 cu 10 ani in urma.

Buna seara. Acum 2 saptamani am facut sex neprotejat cu prietenul meu. a ejaculat afara si apoi s-a sters f. bine si am facut-o din nou. acum inca nu mi-a venit menstruatia si trebuia sa imi vina de pe 25.... este vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata ac***a in vedere faptul ca am facu 2 teste care au iesit negative..?

Raspunsuri (2)

AlexandraTr

acum 10 ani

cam in aceeasi situatie sunt si eu, am avt act sexual cu iubitul meu neprotejat, insa ieri mi-a venit menstra si nu stiu ce sa cred........ mai ales ca am intretinut relatii in saptamana mea fertila, ne dorim mult un bebe strumf,:(

AlexandraTr

acum 10 ani

tot acum 2 saptamani am facut sex neprotejat si mie mi-a venit pe data de 1 menstruatia luna asta... de vreo 2 luni kt si luna asta mi-a venit stopul mai neregulat ..