ciclu peste sarcina??

Ciclul menstrual

Postata de Kryssuuu cu 9 ani in urma.

e posibil sa am ciclu peste sarcina? nu stiu exact daca sunt insarcinata dar stiu sigur ca iubitul meu a ejaculat in mine acum o saptamana,astazi mi-a venit problemele si ma gandesc ca sunt insarcinata si am ciclu peste sarcina...dar nu stiu daca exista asa ceva..semn ca sunt insarcinata cred ca e,am avut niste ameteli,greata dimineata,dureri de burta ca la menstruatie o saptamana,dureri de cap,de spate.temperatura corpului un pik mai ridicata..deci care e problema? va rog sa ma ajutati :(

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 9 ani

Exista si menstruatie peste sarcina. Sunt cazuri cu femei care habar n-au avut ca sunt gravide pana n-au nascut. Deci niciun simptom, nici macar burta. Se intampla. Poti sa-ti faci un test de sange beta HCG cantitativ dupa minim 2 saptamani de la ultimul contact. Si data viitoare protejati-va ca sa nu mai mori de grija.

Utilizator11548754879

acum 5 ani

Suntem un cuplu si am lasat deja de10 zile numai sa exaculeze in mine dupa 10 zile mia venit ciclu este posibila sa fiu insarcinata normal pe data de 10 mia venit reguat dar acuma am10 mai devreme im inputeti da un raspuns multumesc