Ciclu menstrual?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11530620194 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , Am 20 de ani și pana in luna octombrie am avut menstruatia regulata dar de atunci in fiecare luna imi întârzie cate 1saptamana sau 2 iar cand imi vine am dureri foarte mari de burta si mijloc..Ce as putea avea ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chisturi-ovariene/ce-este-sindromul-ovarelor-polichistice-si-cum-poate-fi-tratat_16348

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Mergeti la un medic ginecolog, nimeni nu va poate spune ceva fara a efectua un consult! Puteti lua de la Plafar, intre timp, extract de mladite de zmeur cu extract de coacaz negru - cititi si va hotarati!
Sanatate!