ciclu menstrual

Ciclul menstrual

Postata de secret discret cu 12 ani in urma.

mia venit ciclu a doua oara pe luna iar si nu mi se opreste asta este a 9 zi de cand mia venit va rog sa imi raspundeti daca este vreo problema

Raspunsuri (8)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 12 ani

Da, este! Nu este ciclu ci o sangerare. Mergeti URGENT la medic!!!!

secret discret

acum 12 ani

am incercat si miam luat fitomenadion 10 mg si am facut injectabil de ieri dar nu mi se opreste dar nu am hemoragie doar cami curge

Iuli

acum 12 ani

Dupa cum spuneam, URGENT la medic!!!

secret discret

acum 12 ani

exista posibilitatea sa am ceva grav eu problemele astea le am de vreo 4 luni si am tot zis ca este de la anticoceptionale va multumesc mult

Iuli

acum 12 ani

Da, poate fi un chist rupt, un fibrom, pot fi foarte foarte multe!! Cum stati asa de 4 luni? Va anemiati de tot!!!

secret discret

acum 12 ani

dar se poate sa fie de la logest

Loredana

acum 8 ani

Buna ziua am si eu o problema luna aceasta me-a venit ciclu a 2 oară ceea ce pana acum nu mi sa mai întâmplat ce ma sperie cel mai tare este ca de 2 saptamâni nu mi se mai oprește si am dureri de burta , poate fi ceva grav ? Ce e de facut ? Multumesc