ciclu menstrual

Ciclul menstrual

Postata de aura garden cu 14 ani in urma.

buna seara sunt noua pe aici, maine urmeaza sa fac o operatie de pietre la fiere si trebuie sa imi vina menstra, trebuie sa anunt medicul care ma opereaza sau nu are nici o legatura. va multumesc

Raspunsuri (3)

chik_

acum 14 ani

ar trebui anuntat dar nu cred ca va conta prea mult.e o operatie usoara,fii linistita ca scapi usor:)bafta

elena

acum 14 ani

Am inteles ca in timpul mentruatiei, daca se fac operatii exista pericolul unei hemoragii locale. spune mediculu. Sanatate

crisd

acum 14 ani

Mie mi-a spus medicul ca in timpul operatiei coagularea singelui se face mai greu daca esti la menstruatie. Asteapta sa fii dupa menstruatie si apoi opereaza-te. Sanatate.