Ciclu menstrual

Ciclul menstrual

Postata de sara7139 cu 14 ani in urma.

Buna,as dori sa-mi raspunda si mia cineva la intrebare va rog,normal mie imi vine ciclu 21-22 dar,luna trecuta mia venit pe 7 si de azi am avut o scurgere maronie(nu am mai avut niceodata)si cu durere in partea stinga jos??ce poate fi?? dupa un timp mia trecut scurgerea maronie desi eu credeam ca-mi vine ciclu.vreau sa va spun ca am 38 ani nu am luat niceodata concetionale, am facut o programare la medic dar astept mai repede de la voi un raspuns,daca sa confruntat cineva cu asa ceva.multumesc mult pentru raspuns si multa sanatate va doresc.

Raspunsuri (3)

nicoleta

acum 14 ani

In aceasta perioada ai luat vre-un tratament? Poate esti racita si de aceea ti s-a dereglat menstruatia. Este bine sa mergi la medic sa-ti faci un control. Alte simtome presupun ca nu mai ai; dureri de burta, secretie urat mirositoare, mancarimi.

Sanatate multa!

tintaru

acum 14 ani

Buna Nicoleta,iti multumesc pentru raspuns prima.nu alte simtome nu am cum ai spus(mincarimi)doar aceea secretie maronie si durere jos in stinga,ce poate fi??da merg miine la medic.iti doresc la fel multa sanatate.ciaooo.

tintaru

acum 14 ani

Asi am uitat sa-ti spun cà,nu am luat nici un tratament.multumesc