ciclu menstrual prelungit

Ciclul menstrual

Postata de bitza27 cu 11 ani in urma.

Am si eu o nedumerire mare. Locuiesc in italia si momentan nu pot merge la doctor,de aceea va intreb de ce oare nu imi trece cm? Sunt in ziua 12 si inca mai am o sangerare usoara,mai ales dupa ce urinez. Nu ma doare nimic,decat sanii si am luat 10 zile acid folic. Oare sa fi facut avort menstrual?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Greu de precizat fara un consult de specialitate. Este posibila si aceasta varianta, cum poate fi si o infectie la mijloc.
Este indicat sa consultati medicul ginecolog.

ciorcilaozana

acum 7 ani

Buna am 12 anii pe 21 .7 .2016 mia venit prima Menstruatie si nu so mai Oprit amii fac grij 😕😠😢

Utilizator11602224695

acum 3 ani

Am so eu această problemă

Utilizator11603479027

acum 3 ani

Am și eu acesta problema, am menstruatie de pe 12 septembrie o săptămâna doar m-am pătrat după acea săptămâna am avut doua săptămâni menstruatie abundenta cu cheaguri iar după acele doua săptămâni pana acum folosesc un absorbant pe zi, ma doare spatele și burta uneori, deoarece sunt în Germania nu am reușit încă sa am un medic sa pot merge la un control, ma poate ajuta cineva cu un sfat, mulțumesc