ciclu menstrual dupa 5 ani

Ciclul menstrual

Postata de mariazet45 cu 13 ani in urma.

buna ,am o 47 de ani .de la 42 de ani nu am am mentruatie ,insa astazi dimineata m am trezit ca pe vremuri ,cu simtome si menstra normala .Nu am fost insarcinata niciodata si am avut un fibrom uterin care mi s a spus ca s a atrofiat ,Pana sa ajung la medic as vrea totusi o perere de la cei care li s a intamplat asa ceva sau de la vriun medic .Multmesc

Raspunsuri (6)

mariazet45

acum 13 ani

Abea maine pot sa ajung la medic .

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

marilu123

acum 13 ani

mergeti neaparat la medic dupa atita timp nu prea este normal, s-au descoperit probleme mari cu singerari dupa asa timp indelungat. sanatate!

mariazet45

acum 13 ani

astazi am fost la medic mi a zisca am 2 noduli fibromatosi ,uter un pic fibromatisi si un loc de unde sangerez nu se prea stie .Trebuia sa fap***anternare ,pt ca mi a zis sa fac un chiuretaj si daca e nevoie sa ma opereze .Eu am ceva probleme deoarece am si varice si probleme cu inima si trebuie sa fiu stabilizata inainte ,daca stiti cumva vriun tratament alterantiv deoarece imi e tare frica ,eu nu am fosta insarcinata si nu am facut niciodata vriun chiuretaj .Daca puteti sa imi recomandati vriun medic mai bun sau o clinica v as multumi

marilu123

acum 13 ani

internarea in spital e obligatorie, incercati la o clinica particulara unde ve-ti fi tratata mai bine, cautati o doctorita si explicatii totul fara frica ca oameni sunt si ei.

mariazet45

acum 13 ani

spitalu de stat din localitatea mea e deosebit ,are conditii mai ceva ca intr un spital particular si medicii sant foarte priceputi ,niciodata nu am avut nevoie in acest spital sa cumpar medicamete ca in alte parti ,spitalu din Moinesti jud Bacau e cel mai dotat din zona molrdovei