ciclu menstrual doar 2 zile

Ciclul menstrual

Postata de aleleoca cu 10 ani in urma.

buna seara am si eu o problema si sunt foarte ingrijorata iau anticonceptionale stodette si de obicei vineri seara sau sambata dimineata imi vine menstruatia si tine pana luni.Luna aceasta mi-a venit duminica si a tinut pana luni seara. Menstruatia a fost de culoare maro inchis. Ii posibil sa fi ramas insarcinata?
astept un raspuns urgent va rog sunt foarte ingrijorata

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Putin probabil, insa , ar fi bine sa consultati medicul ginecolog.