ciclu maro

Ciclul menstrual

Postata de denisadeni cu 11 ani in urma.

Buna ziua,am 16 ani si de un an am ciclul intarziat,cam cu o saptamana,doua si in prima zi dureri foarte mari.luna aceasta mi-a venit fara durere dar maro si a tinut doar 2 zile. Se poate pune problema de sarcina daca eu nu am inceput viata sexuala? sau e o infectie..

Raspunsuri (3)

Carmen

acum 11 ani

Ia gandeste-te si tu un pic inainte sa pui asemenea intrebari: poti sa-ti pui problema unei sarcini daca nu ti-ai inceput viata intima? Sau te uiti pe fereastra dupa berze? Scuza-ma, asa intrebare, asa raspuns.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cu siguranta nu e vorba de sarcina . Probabil este o infectie genitala ( anexita, endometrita sau vaginita).

lia

acum 11 ani

da,poate fi si o sarcina dc ai facut baie in vana,scuzama.............!!!!!!!!!!!!!!!