Ciclu intarziat

Ciclul menstrual

Postata de georgettec cu 11 ani in urma.

Buna, sunt deja 2 luni de cand mi-a intarziat ciclul menstrual si nu sunt insarcinata pentru ca nu a fost vorba de un contact sexual. Oare este ok daca incep sa iau anticonceptionale pentru a-mi veni? Am mai luat inainte anticonceptionale pentru cosuri si as incepe sa iau tot din acelea pentru ca mi-au fost recomandate in urma analizelor. Ce as putea face?

Raspunsuri (4)

Iuliana

acum 10 ani

buna ziua ..am si eu o problema mia intarziat 2 zile..am ceva care sa ma sperie?

Alexandra

acum 8 ani

Nu te speria asa se intampla mereu, uite si mie mi-a intarziat cam mult ultima data imi venise pe 2 iunie si nimic acum, si am avut contact neprotejat dar nu si-a dat drumul in mine... Poate fi o dereglare hormonala medicamente stres, ma gandesc sa iau un test de sarcina cel mai bine mai du-te la o luna la medic

carmen

acum 8 ani

buna. mie nu mi-a venit deloc aceasta lu a.am avut ciclu luna trecuta de pe 27. iunie. acum suntembin 1 august si nimic. am facut 2 teste si sunt negative. ce se intampla?

Utilizator11631309043

acum 2 ani

bună ciclu întârziat 8zile,pete maronii și test negativ...va rog sa îmi spuneți despre ce e vorba...
ma sperie,.
ast răspunsuri și păreri..