ciclu f abundent

Ciclul menstrual

Postata de spiddygonz23 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
Va scriu in speranta aflarii ca de cat a unui diagnostic ''cibernetic'' referitor la ciclu abundent, mentionez ca am 42 ani si acum aproximativ 2 ani am avut un avort spontan fara complicatii. De atunci am ramas cu acest ciclu abundent cu cheaguri cateodata destul de mari si dureri la aparitia menstruatiei.

Apreciez un consult de la distanta si va multumesc anticipat!
Cu deosebita stima si respect!

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Faceti o ecografie si niste analize. Poate fi vorba de un chist, un fibrom, in general o formatiune ovariana.

ina

acum 13 ani

Cum zicea si Iuli poate fi vorba de un fibrom, o rana, chist. O vizita la medicul specialist va lamuri probleme

spiddygonz23

acum 13 ani

Multumesc pentru sfaturi! Asa e, trebuie sa ajung la medic.

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.