Ciclu dureaza mai mult de o saptamana

Ciclul menstrual

Postata de IoanaVe007 cu 8 ani in urma.

Asta e prima data cand ciclul dureaza mai mult de 7 zile, mai exact asta este a 8 a zi... Chestia e ca am luat pastila de a 2 a zi pentru ca era posibilitatea sa am parte de o sarcina nedorita. Pastila am luat-o dupa 2 zile dupa venirea ciclului, deci eram pe " stop " cum s-ar zice... Poate fi din cauza asta ? Din cate stiu eu din cauza acelei pastile poti avea dereglari hormonale, de ciclu etc... Si ma gandeam ca e din cauza asta. Dumneavoastra ce credeti? Multumesc pentru atentie.

Raspunsuri (1)

ioanaa76

acum 8 ani

Eu iti recomand sa mergi la un consult de specialitate,pentru ca nu e de joaca cu anticonceptionalele.Poti merge la medicul meu,la domnul doctor Silviu Istoc.Este o persoana extraordinara,calma si care da dovada de profesionalism la fiecare consult.Multa sanatate!