Ciclu dupa ciclu ??

Ciclul menstrual

Postata de Geo29P cu 9 ani in urma.

Buna ! Mi-a venit ciclu pe 22 septembrie si m-a tinut pana pe 29 septembrie .. am avut conctact sexual , iar pe 3 octombrie am avut niste scurgeri maronii . De 2 zile am sangerari ca si cum as fi pe ciclu , cu cheaguri multe si curge foarte mult . Ce inseamna asta ?? Sunt foarte speriata .. nu mi s-a mai intamplat niciodata asta !!!

Raspunsuri (3)

C0ryna

acum 9 ani

De ce nu mergi la ginecolog.. ce astepti?

Geo29P

acum 9 ani

Maine sun sa imi fac o programare .. dar ma gandeam ca poate intre timp aflu si eu ce poate fi . Am citit numai porcarii pe net si sunt destul de panicata ..

Utilizator11545583120

acum 5 ani

Si eu am aceeasi problema. Care a fost cauza ?