Ciclu dereglat

Ciclul menstrual

Postata de Anobim2000 cu 8 ani in urma.

Nu mi-a venit menstruația o lună însă acum a venit, dar sângerarea este foarte rar, iar culoarea este de un roșu foarte deschis.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 8 ani

Nu e nici o problema, se mai intampla oscilatii din diferite motive, dar daca acum a venit e in regula.Iar culoarea la fel variaza de la om la om, mai asteapta si alte pareri.

violeta

acum 8 ani

am avut si eu asa ocazie si am mers la medic ,trebuie sa faci analiza pentru Hemoglobina singele in corp este putin si de aia intirzie mentruatia si chiar daca vine singele pare putin