ciclu de 2 ori pe luna

Ciclul menstrual

Postata de st3lla92 cu 12 ani in urma.

Stiti cumva cand imi va raspunde medicul la problema pe care o am,legat de ciclu menst. am o sapatamna de cand i-am trimis unui medica dupa acest site problema mea si nici pana akm nu mi-a raspuns. voua in cat timp va raspuns ast raspuns Multumesc!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Nu stiu in cat timp iti va raspunde cineva, dar exista 1000 de cauze pentru care asa ceva se poate intampla. Fara un consult la ginecolog si la endocrinolog, nu cred ca te poate ajuta cineva prea mult.

sophie13

acum 12 ani

trebuie sa consulti un endocrinolog