ci

Ciclul menstrual

Postata de mamstyn cu 13 ani in urma.

Spuneti-ce sa ma fac ,de doua saptamani in loc sa am o secretie normala ,am niste scurgeri maronii in cantitati mici , insotite de cheaguri ,luna asta ciclul nu mi-a venit normal,mi-a curs cateva picaturi si alea foarte inchise la culoare,insarcinata nu sunt pt ca nu am mai avut contact sexual de 2 luni ,plus ca pe vreamea aceea luam anticonceptionale .Oare o fi de la faptul ca nu mai iau anticonceptionale si poate lucrul acesta adus la dereglarea ciclului si la scurgerile acestea neobisnuite ?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Este posibil, sau poti avea un chist, dereglari hormonale etc. Adreseaza-te medicului ginecolog.

bebe

acum 13 ani

e de la anticonceptionale....am patit la fel :D