chist

Ciclul menstrual

Postata de bathefly23 cu 10 ani in urma.

Buna ziua! am si eu o intrebare ? In urma unui consult si control la medicul ginecolog mi-sa descoperit ca am doua chisturi maricele si mia dat sa urmez un tratament cu Qlaira timp de 3 luni eu am decat o luna de cand il iau . Dar acuma spre sfarsit pana sa le termin de vreo 3 zile imi tot curge la baie cand ma duc niste picaturi de sange . Si nu e chiar asa curat e cam inchis la culuare e un pic maroniu . As dori sa stiu daca e reactia in urma tratamentului . Un raspuns daca se poate sa imi dea si mie un mecic de pe aici ! Va rog frumos !

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

In primele luni de tratament exista riscul unor sangerari neasteptate. Daca acestea persista sau devin mai consistente, consultati medicul ginecolog.