chist ovarian

Ciclul menstrual

Postata de bucur nuta cu 13 ani in urma.

buna seara!am 19 ani si am fost la ginecolog la un examen ovarian si mia spus ca am un chist pe ovarul stang si mia prescris anticonceptionale laurina,le iau....acum de ceva vreme am dureri foarte mari de ovarul stang si imi amorteste piciorul...sunt ingrijorata..spunetimi ce fac?sunt de operat?

Raspunsuri (2)

cris

acum 13 ani

Daca erai de operat iti spunea doctorul.Din cate stiu este vorba de un dezechilibru hormonal.Prietena mea a avut o problema mult mai grava pe care a rezolvat-o cu un tratament naturist, in cateva luni chisturile si-au redus dimensiunea.Cere mai multe informatii la 0770.632.274.Multa Sanatate si te rog sa revii cu informatii.

bucur nuta

acum 13 ani

multumesc...