Ceva alb

Ciclul menstrual

Postata de M.Anna5 cu 9 ani in urma.

Mi se tot pateaza lenjeria de o chestie alba , nu in fiecare zi dar mi se pateaza.Credeam ca mi se intampla asa cand trebuie sa-mi vina dar mai e mult pana la sfarsitu lunii (cand trebuie sa-mi vina). De la ce e ?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Poate fi o infectie vaginala. Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare ( cu examinare a secretiei vaginale).

anca

acum 9 ani

buna ziua am si o intrebare imi vine ciclu regulat si inainte cu 2 zile am facut sex neprotejat dar nu a lasat nimik in mine ii posibil sa ramai ca acum pe 15 mai trebuia sa imi vina si mio intarzit o zi va rog sa imi rasp si mie va rog din suflet