Ce se intamplainna?

Ciclul menstrual Dureri menstruale Sarcina

Postata de MembruMobileAppBufnita_otilia cu 6 ani in urma.

Buna, am si eu o nelamurire si o frica pe langa. Am un CM neregulat, am avut simptomele oricarui inceput de CM, sani umflati si durerosi, cateva crampe etc. Problema e ca mi-a venit si prima zi a fost foarte abundenta iar a doua zi mai deloc, a treia la fel, si a patra normal dar cu cheaguri negre de sange. Tin sa mentionez ca in prima zi am avut niste dureri foarte mari de nici nu ma puteam ridica din pat, acum ma tin niste intepaturi in zona ovarului drept.
Am mai citit unele chestii pe net si unele simptome ma duceau spre o sarcina.
Imi puteti spune ce ar putea fi de fapt? Multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chisturi-ovariene/sindromul-ovarului-polichistic_1046