Ce se intampla ?

Ciclul menstrual

Postata de Ioana901 cu 8 ani in urma.

am avut contact sexual neprotejat in data de 25 aprilie iar acum in data de 14 mai( data cand trebuai sa vina cm ) mi-a venit ciclul dar mi-a curs foarte putin prima zi, iar a doua zi la fel foarte putin si acum am inca dureri de burta . ce se intampla ?

Raspunsuri (3)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Un remediu natural din plante medicinale care ajuta la restabilirea echilibrului endocrin al femeii este Suport premenstrual.Se poate administra pe parcursul intregii luni, timp de 2-3 luni.Ajuta la reglarea ciclului menstrual, echilibrează producţia de estrogeni şi progesteron, este antiinflamator, antialgic si antispastic.Multa sanatate!

adrian lobena

acum 8 ani

Buna ziua . Am si eu o problema . Am probleme cu erectia . De dimineaza pana seara este aproape tot timpul in stare de erectie ...ce pot sa fac ...c
Cu stima multumesc.

Bia

acum 8 ani

Bună! Sfatul meu e să mergi la medic. Poate e o simpla dereglare, tot cel mai bine e sa mergi la doctor. Și eu am avut o incertitudine la un moment dat când mi-a întârziat ciclul menstrual, însă atunci a fost doar o alarmă falsă. Am fost la Silviu Istoc care mi-a explicat care sunt intradevăr primele simptome ale unei sarcini și când trebuie să începem să ne panicăm.