Ce se intampla???

Ciclul menstrual

Postata de talidaelena cu 10 ani in urma.

am si eu o intrebare de ce cand imi vine menstruatia imi vine numai niste chiaguri maro spre negru asa...iau si anticoceptionale dar imi venea asa inainte sa iau pastile..de la ce este??

Raspunsuri (2)

Mirela

acum 10 ani

In mod normal la menstruatie se elimina ceea ce numestu tu cheaguri, dar nu numai aceste cheaguri ci si sange de consistenta normala (mai lichid). Ar fi bine sa mergi la un ginecolog sa vada daca esti ok si poate sa-ti faci si niste analize. mergi de exemplu la medicul meu care are o mare rabdare cu mine si multele intrebari pe care le am :) se numeste Dr. Horatiu Haradja de la Donna Medical Center, daca te ajuta cu ceva ..

talidaelena

acum 10 ani

multumesc frumos...dar eu sunt din campina si nu stiu unde il pot gasi pe acest doctor