ce sa fie?

Ciclul menstrual

Postata de paul@@ cu 13 ani in urma.

am facut o pneumonie destul de urata,am fost internata in spital,si in perioada aceasta cat faceam antibiotice mi-a venit ciclu.De obicei in 4,5 zile se termina,trece,acum e a 8 zi si inca mai am,nu abundent,dar inca vine...Sa fie din cauza medicamentelor,a antibioticului(sunt in a 14 zi de antibiotic ...si mai am inca 5 zile)??
va multumesc!

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

paul@@

acum 13 ani

nu am luat medicamente....probabil statul in frig sa fie cauza!

Iuli

acum 13 ani

Vorbiti de urgenta cu medicul dvs.