Ce Sa Fac? URGEEENT!!!?

Ciclul menstrual Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11621728098 cu 2 ani in urma.

Am avut primul act sexual acum doua saptamani.
Dupa care ,a doua zi,imediat dupa ce am facut sex,a inceput sa ma usture foarte rau cand faceam treaba mica. M am dus la farmacie,mi am luat pastile de infectie urinara .Dupa care . M a lasat aceasta infectie urinara,usturime si asa si la cateva zile dupa un alt act sexual,cu aceeasi persoana si a aparut o mancarime foarte abundente in partea vulvei . O mancarime putin arzatoare. Nu m am dus la ginecolog ,am luat de la famacie o crema sa imo dau cu ea pentru ca din auzite am inteles ca e o infectie,o boala transmisa prin actul sexual. M a lasat aceasta mancarime . Iar acum a inceput sa imi curga pete de sange ,ca si cum mi a venit menstruatia . Am inteles ca sunt deleglari hormonale. Va roog,am nevoie de un raspuns

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-urinara-cu-escherichia-coli_11348