Ce pot face?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11642120930 cu 2 ani in urma.

Buna seara! Ma confrunt de ceva timp cu durere in partea jos intern. La sfatul medicului am luat uractiv, nolicin si sumetrolim. In primele dati cand mi s a intamplat mi a trecut. Dar acum a reaparut. Tin sa precizez ca am un ciclu menstrual foarte dureros, dureri acute si este neregulat. Mi a intarziat 3 luni, acum 2 saptamani mi a venit, iar dupa ce a trecut au reaparut senzatiile de durere, discomfort. Momentan nu pot merge la un control deoarece nu sunt in tara, iar aici nu am asigurare. Puteti sa ma ajutati cu un sfat? Acum un an cand am avut problema asta prima data am mers la control iar doctora a constatat ca este totul in regula desi eu aveam dureri foarte mari. Mi a prescris niste ovule si medicamente. Daca ma puteti ajuta cu un sfat. Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectiile-de-tract-urinar-la-femei-cistita-acuta-cronica-interstitiala-_589