ce pot face ?

Ciclul menstrual

Postata de denisa draguta cu 13 ani in urma.

buna ziua ma numesc alina si de aproape 5 luni de zile beau marvelon 28 dar acum am ajuns la sfarsit pentru ca au expirat acum in luna iulie dar mi-a mai ramas o tableta as dori sa va antreb daca se antampla ceva daca o beau an continuarie si pe ultima va multumesc .

Raspunsuri (2)

Victor Richard

acum 13 ani

Iulie sau iunie? Indiferent despre ce este vorba, medicamentele care au doar luna si anul ca termen de garantie (nu si ziua) exipira la sfarsitul lunii respective.

denisa draguta

acum 13 ani

Iti multumesc an orce caz ele expira an luna iunie anul acesta si dupa ce termin aceasta tableta vreau sa fac o pauza