CCiclu mestrual?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11616601419 cu 3 ani in urma.

Buna am ciclul de două ori pe lună prima oara imi vine regulat a doua imi vine sînge picături mai mult sînge imi vine cînd fac sex am facut multe controale și niciun rezultat

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul endocrinolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hormonii-si-tulburarile-endocrine/dereglarile-hormonale-simptome-si-afectiuni_7610

Utilizator11623955542

acum 2 ani

Bună seara Care ar fi motivul de nu m-ai am 4 zile menstruație 2 din 4 ?