cat dureaza?

Ciclul menstrual

Postata de LauraSI cu 13 ani in urma.

Buna...foloseam diane35 dar in urma cu o luna m-am decis sa fac o pauza si sa nu mai folosesc pilula contraceptiva si au trecut 29 de zile si inca nu mi-a venit ciclu...cat o sa dureze pana o sa am ciclu, pana se ob isnuieste corpul fara pilula???nu exista riscul unei sarcini pt ca nu am fost activa din punct de vedere sexual. ms

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Pai nu sunt decat 29 de zile... Ia niste vitamina E si asteapta. Daca trec 2 luni de cand nu mai iei si nu iti vine, mergi la medic. Altfel nu te ingrijora. Stresul determina si el intarziere. E mai bine ca ai renuntat la pilula. Vezi ce probleme face...