cat de des in o luna?

Ciclul menstrual

Postata de mplesa cu 13 ani in urma.

Hello,
Am si eu o intrebare. In urma cu 11 luni am nascut natural o fetita frumoasa si sanatoasa. La exact 10 luni dupa nastere am avut prima menstra care a tinut cateva zile si a fost cu aspect si abundenta normala. La o saptaman la am avut o alta menstra iar apoi tot asa s-a repetat, astfel ca in timp de aprox o luna am avut patru menstre. Mentionez ca sunt pe tratamnet cu syntorid si contraceptive pe baza de progestin( Micronor- asta e denumirea in Canada pentru ca aici locuim).
Multumesc pentru raspuns
Mariana

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului