care-i cauza intarzaerii ciclulyui?

Ciclul menstrual

Postata de nuka cu 14 ani in urma.

Buna fetelor,am shi eu o problema cu ciclu asta nenorocit al mey,
acuma mia intirzaet ciclu cu 3 saptamani si 3 zile,am fost la medic si miau spus ca e totul normal miau facut si test de sarcina la fel a esit negativ, cu parere de rau(,miau mai spus sa astept 3 luni daca nu se ancepe sa ma duc iarashi la medik,ce sa fie oare??????((((

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 14 ani

O dereglare hormonala, asa cum vad ca are jumatate din pop**atia feminina a planetei. Multe femei de plang de asta. O fi poluarea, alimentatia, naiba stie. Nu ai ce sa ii faci, singura solutie e sa iei anticonceptionale dar nu ti le recomand, din proprie experienta. Nu te gandi prea mult la el. Eu asa fac si vine singur la un moment dat :)