Care ar putea fi cauza?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11605849685 cu 3 ani in urma.

Bună ziua, am o menstruație foarte neregulată (la 5-6 luni) de 2 săptămâni am o scurgere maronie uneori rozie,data fiind situația nu am ajuns la medic, dar deja incep sa mă panichez, am 27 de ani! Când am fost la medic mi-a dat un set de analize am prolactina mărită! Ce as putea sa fac? Care ar putea fi cauza scurgerii? Mulțumesc pentru eventuale răspunsuri! 😊

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504