Candida

Ciclul menstrual

Postata de coco64 cu 12 ani in urma.

Daca am avut luna asta candida este posibil sa nu mi mai vina ciclu menstrual?Imi intarzie de 7 zile...

Raspunsuri (4)

kymilla3108

acum 12 ani

Ai luat antibiotice?

coco64

acum 12 ani

Nu,am baut anumite ceaiuri si m am spalat cu bicarbonat de sodiu!

kymilla3108

acum 12 ani

Si ti-a trecut? Daca nu tratezi bine candida poate sa-ti apara din nou. Dar da, este normal sa ai dereglari, deoarece este o infectie la nivelul aparatului genital

coco64

acum 12 ani

S-a ameliorat.O sa merg zilele astea la medic. Sunt insa ingrijorata.Luna trecuta, imi intarziase ciclul 4 zile.Am facut 3 teste barza, din care doua au iesit negativ si unul pozitiv. M-am speriat ingrozitor, mai ales ca eu mereu folosesc prezervativ. A doua zi, m-am dus sa imi fac analiza de sange pentru sarcina. A iesit negativ.p***ancidenta a fost ca in ziua aceea sa imi vina menstruatia. Insa acum, luna asta, cand nici macar nu am avut contact sexual, iar imi intarzie.Deja este a 7a zi. Ma tem sa nu fi fost luna trecuta gravida, sa fi avut sarcia extrauterina si aia sa imi fi gresit analiza de sange. E posibil?