Bunaa ! Ajutor ! ma aflu intr-o cumpana mare

Ciclul menstrual

Postata de anap1994 cu 9 ani in urma.

Buna !

Sunt Ana , am 21 de ani si va cer si eu ajutorul cat se poate de rapid , pentru cumpana in care ma aflu . Pe scurt , pe 4 respectiv 11 ianuarie , am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu , e adevarat neprotejat , insa totul a fost afara , asta vazand atat eu , si prietenul meu fiind sigur de asta , pentru ca nu si-a dat imediat drumul .

Ultimul ciclu , mi-a venit cu 2-3 zile mai devreme , insa a fost perfect normal din toate punctele de vedere . Astazi , 21 ianuarie , trebuia sa fie prima zi de ciclu .

Sunt destul de speriata , acum 6 zile , am avut 2 dare deschise la culoare cand am facut pipi , iar de atunci , am mai avut uneori senzatii de voma si uneori ameteli , si dureri in capul pieptului . Pipi nu fac mai des , si nici sanii nu ma dor sub nicio forma .
Crampe ca de ciclu am avut inainte de acea scurgere minora , si am mai avut ieri una puternica dimineata .

Va rog frumos sa nu ma mustrati pentru faptul ca am facut neprotejat , sunt deja constienta ca e o mare mare greseala , si nu ar face decat sa intoarca cutitul in rana.

Mentionez si faptul ca am probleme cu tiroida , daca influenteaza in vreun fel acest lucru , si repet faptul ca prietenul meu nu a terminat in mine .

Ce pot face ? ajutooor ! :(

Sa fac test maine ?

Raspunsuri (1)

anap1994

acum 9 ani

de asemena , am avut si dureri la ovare...